اجرای سردرب ساختمان و ویلا در کرمان

ساخت سردرب ورودی در کرمان

نمای بیرونی خانه ها اولین چیزی است که هنگام ورود به خانه توجه ناظرین را جلب می کند. سردرب خانه نقش کوچکی در طراحی و معماری ساختمان دارد. اما همین جزء کوچک اگر زیبا و شیک باشد، بینندگان را به ذوق می آورد.

بارش باران، آفتاب های تیز تابستانی، ریزش برف و … از عوامل محیطی فرسایش و خرابی در خانه هاست. اگر در برابر این عوامل محیطی مانعی وجود نداشته باشد، به مرور زمان رنگ در ورودی از بین می رود. و دچار کاهش کیفیت می شود. سردرب ورودی خانه ، پوششی برای درهای حیاط و انواع ورودی هاست که از در درمقابل عوامل جانبی ذکر شده محافظت می کند. اجرای سردرب ورودی علاوه بر حفظ در، به زیبایی و نمای کلی ساختمان می افزاید. همچنین نباید از نقش کلیدی بروز امنیت نیز غافل شد.

انتخاب سردرب خانه برای ورودی منزل بسیار مهم است. چراکه سردرب خانه می تواند به منزل شما رنگ و روی تازه ای ببخشد. عموما سردرب خانه ها از ورق طرح سفال ساخته می شوند. انتخاب سردرب ورودی مناسب برای خانه باید با توجه به زمینه و فضایی که در آن سکونت دارید انجام شود. همچنین به کلیت نمای ساختمان و هماهنگی کامل رنگ و طرح در با سردرب باید دقت کرد.

ساخت سردرب ورودی در کرمان

اجرای سردرب خانه ویلایی در کرمان

طراحی، سردرب خانه ویلایی شما بیشترین تاثیر را در اولین نگاه بیننده ایجاد میکند چون سردرب یکی از حیاتی ترین قسمت های ورودی خانه است طرح های بسیاری وجود دارد که شما میتوانید با واحد پشتیبانی در تماس باشید و از اخرین قیمت ها با خبر شوید.

شما امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی می توانید از نمای سردرب حیاط خانه منزل مسکونی یا مغازه خویش بهره مند گردید. به این صورت که مراتب را به تولیدکنندگان حفاظ دیوار یا چوبی سپرده تا آنان با بهره گیری از ایده پردازی های نوین و نبوغ سرشار خود از ورق های مختلفی به عنوان نمای سردرب حیاط خانه استفاده کرده و شکل و شمایل بسیار منحصر به فرد و زیبایی به منزل مسکونی یا مغازه تجاری شما ببخشند. اما شکل ظاهری و خیره کننده این دسته از سایه بان ها تنها ملاک انتخاب و راه اندازی آن ها در سردرب منازل و مغازه ها به شمار نمی آید؛ بلکه گزینش و راه اندازی و نصب نمای سردرب حیاط خانه منازل و مغازه ها دربردارنده مزایای منحصر به فردی است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نورگیر و باران گیر نمای سردرب حیاط خانه

یکی از کاربردهای نمای سردرب حیاط خانه ، به عنوان نورگیری است که برای حیاط ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. به واقع نمای سردرب حیاط خانه منازل مسکونی و آپارتمان ها بستری را برای ساکنین آن ها فراهم نموده است تا با استفاده از آن بتوان از مشخصه نورگیر بودن آن نیز نهایت بهره را برد. ضمن اینکه این نوع از سایه بان ها در فصول سرد سال نیز می توانند به عنوان باران گیر مورد استفاده واقع شوند و مانع نفوذ باران و برف به خود شوند تا در زیر آن بتوان خود را از معرض خیس شدن به دور نگه داشت. پس نمای سردرب حیاط خانه منازل و آپارتمان ها هم در فصول گرم سال و هم فصول سرد سال با کارکردهای خاص خود مورد استفاده واقع می گردند.

سبکی وزن و مقاومت بالا نمای سردرب حیاط خانه

سایه بان های سردرب معمولا از وزنی سبک و مقاومتی بسیار بالا بهره مند می باشند تا به این منظور مورد استفاده طیف وسیعی از مردم واقع گردد و همگان از وجود آن ها رضایت کامل خود را ابراز دارند. سبک بودن وزن سایه بان ها و حمل آسان آن ها از جمله مزیت های منحصر به فرد آن ها محسوب می شوند و با توجه به استحکام بالایی که دارند که شاسی آهنی ساخته می شوند، خیال صاحب خانه و ساکنین آپارتمان ها را آسوده خاطر کرده اند تا با فراغ بال و بدون کوچکترین دغدغه و استرسی از آن ها در بالای سردرب منزل و آپارتمان خویش استفاده کرده و از مزیت های قابل توجه آن ها نهایت بهره را ببرند.

نصب سریع و هزینه پایین نمای سردرب حیاط خانه

نصب و راه اندازی آردوار حیاط و آپارتمان ها معمولا خیلی وقت گیر نیست و در بازه زمانی کوتاهی به سرانجام می نشیند. بنابراین در صورتی که برای سر درب منزل یا مغازه و آپارتمان خود به فکر راه اندازی و نصب سایه بان هستید تا مانند یک چتر در زمستان و تابستان و سایر روزهای سرد و گرم سال شما را در برابر تابش نور آفتاب و وزش باد و باران و برف و… محفوظ نگه دارد، می توانید با تولیدکنندگان حفاظ های آهنی تماس حاصل نموده و پس از انتخاب طرح مورد نظر خویش آن ها با بهره گیری از تجربه خود خیلی سریع در کمترین زمان ممکن سایه بان خریداری شده شما را در سردرب منزل شما نصب و راه اندازی می کنند. ضمن اینکه هزینه نصب و راه اندازی و به طور کلی خرید آردواز منازل چندان بالا نیست و شما می توانید با هزینه ای کم، از مزایای زیاد و منحصر به فرد آن بیشترین بازدهی را داشته باشید و از زیبای طرح های بکر و ناب آن نهایت لذت را ببرید.

طرح های مدرن در قالب رنگ های متنوع نمای سردرب حیاط خانه

شما می توانید آردواز حیاط خویش را از میان طرح های بسیار مدرن و جدید امروزی انتخاب کنید که با تنوع و گوناگونی زیادی نیز مواجه خواهید شد که هر یک از این طرح ها می تواند بسته به سلیقه شما کاملا متفاوت باشند. ضمن اینکه هر یک از طرح های موجود را می توانید در قالب رنگ بندی های متنوعی خریداری نمایید تا شکل و رنگ نمای سردرب حیاط خانه منزل خویش را متناسب با نمای ساختمان خویش به پیش برده و زیبایی دوچندانی را به نمای بیرونی منزل خویش ببخشید.

پوششی مناسب به جهت جلوگیری از کثیف شدن درب و نمای منزل شما

نمای سردرب حیاط خانه منزل شما به عنوان سقف کاذب روی درب ورودی منزل شما عمل خواهد کرد. به این صورت که درب و نمای منزل و آپارتمان شما را از هر گونه کثیفی در طول سال محفوظ نگه می دارد و کلیه سر درب منزل شما را تحت پوشش خود قرار می دهد. به دلیل همین مزایای منحصر به فرد است که امروزه آمار استفاده از آردواز روز به روز در حال افزایش است و آحاد مردم به جهت بهره مندی از این مشخصه ها و مزیت های شایان توجه رو به خرید و نصب آردواز منزل خود می آورند. برای اطلاع از قیمت سقف شیروانی و سر درب ورودی حیاط با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشید.

سقف شیروانی

اگر در محل زندگی شما باران زیادی می بارد،یکی از راه های مصونیت در خانه ها از پوسیدگی، خوردگی و زنگ زدن در اجرای سردرب خانه ویلایی به صورت شیروانی است.

سقف شیروانی از زاویه روبرو به شکل مثلث با شیب کم و در بعضی موارد با شیب تند است. دو طرف سقف شیروانی به صورت شیب پایین می آید. انتخاب میزان شیب شیروانی ها به سلیقه ی شما بستگی دارد. اما قبل از انتخاب به این نکته توجه کنید :امکان نفوذ عوامل طبیعی مانند باد و باران در سقف شیروانی با شیب کم بیشتر است.

 قیمت ساخت سردرب ورودی در کرمان

قیمت سردرب ورودی خانه در کرمان

قیمت مصالح سقف سردرب ورودی خانه و نصب آن با توجه به نوسانات بازار در حال تغییر هست برای اطلاع از قیمت روز سردرب ورودی با شماره های موجود در سایت بام آذین تماس بگیرید.