اجرا و ساخت پارکینگ ماشین در کرمان

ساخت پارکینگ ماشین در کرمان

عوامل جوی محیطی و به خصوص نور خورشید همواره موجب می شود تا افراد به فکر محافظت دارایی های خود در فضای باز باشند. به هر میزان که وسیله یا شیء مورد نظر ارزشمندتر باشد، اهمیت بیشتری را در تلاش برای مراقبت و محافظت از آن می طلبد.

سازه های فلزی سبک پارکینگ خودروی و پوشش upvc،مناسب ترین راه چاره رهایی از اشعه آفتاب و استفاده از سایه ای شبیه سایه درختان است. همچنین بارش برف و باران اسیدی، به مرور باعث تخریب رنگ بدنه خودرو خواهد شد. پارکینگ خودروی شما بهتر است در عین حال که زیبا و سبک است، بتواند بصورت کامل پاسخگوی حفاظت از اتومبیل شما نیز باشد.

در هر کجای کرمان که زندگی می کنید برای طراحی پارکینگ محوطه با ما تماس بگیرید. ظرافت در طراحی و ساخت، اجرای حرفه ای در کوتاه ترین زمان، بدون کمترین مزاحمت برای همسایه ها از ویژگی های اصلی کار با حرفه ای های بام آذین است. ما در همه محله های کرمان آماده همکاری در ساخت پارکینگ و طراحی سقف کاذب پارکینگ هستیم.

ساخت پارکینگ اتومبیل در کرمان

انواع مدل های پارکینگ ماشین

سازه های پارکینگ ، به این نیاز شما به خوبی پاسخ می دهد. این پارکینگ ها در دو مدل تیر ورق و قوطی اراده می شوند که از لحاظ فنی و مقاومت در برابر بار بادو برف و .. کاملا یکسان می باشند و هر دو مدل سازه ها با استفاده از محاسبات کامل، مدلسازی، ساخته و نصب می شوند.

استفاده از مصالح مرغوب در پیاده سازی پارکینگ خودرو

بتن

عیار پایین بتن یکی از مشخصاتی است که می بایست به آن توجه کرد. عیار 350 کیلوگرم بر مترمکعب، برای پروژه های معمول پارکینگ خودرو استاندارد می باشد. حجم بالای بتن ریزی، الزاماً به معنای انجام کار اصولی نیست، معمولاً استفاده از حجم بسیار بالا و یا حجم بسیار پایین بتن ریزی از موارد غیر اصولی انجام شده توسط برخی افراد یا شرکت های غیر حرفه ای است که در حالت اول هزینه اضافی و در حالت دوم ریسک واژگونی سازه را به همراه خواهد داشت.

میلگرد

استفاده از میلگرد مرغوب و سایز مناسب در پارکینگ اتومبیل از موارد مهم در این بخش است. معمولاً هر چقدر برخی شرکت ها در بالابردن حجم بتن مصرفی تأکید نادرست دارند، در استفاده از سایز مناسب میلگرد دست به سبک سازی و صرفه جویی می کنند که سختی خمکاری میلگردهای سایز مناسب از دلایل آن است.

قوطی یا ورق آهن

استفاده از قوطی سبک (به لحاظ ابعاد یا ضخامت) و ورق ضخامت پایین، یکی از ترفندهایی است که برخی افراد یا شرکت ها برای کاهش هزینه های اعلامی پروژه به آن دست می زنند. دفرمگی، ضعف و در نهایت تخریب سازه بر اساس بارهای وارد بر آن یکی از نتایج این صرفه جویی خواهد بود.

پوشش UPVC

پوشش UPVC گزینه بسیار مناسبی برای جای گزینی پوشش سقف نسبت به سایر ورق های موجود بازار می باشد که متأسفانه با توجه به عدم شناخت کافی مشتریان از این ورق، تمایل بیشتر مشتریان به استفاده از ورق های دیگر است. البته قیمت پایین تر برخی از ورق های موجود نیز یکی از دلایل تمایل مشتریان است.

طراحی سقف پارکینگ حیاط در کرمان

طراحی سقف پارکینگ حیاط در کرمان

محوطه منازل مسکونی یک فضای اختصاصی است. بنابراین دکوراسیون این بخش نیز همانند فضای داخلی اهمیت دارد. وقتی قرار است سازه ای در این فضا ساخته شود باید با در نظر گرفتن سبک دکوراسیون حیاط طراحی شود. در فضاهای گلکاری شده و دارای درختان سبز پارکینگ اتومبیل منازل با متریال مناسب طراحی می شود تا موجب آسیب به چشم انداز محوطه نشود.

طراحی اشکال هندسی برای ساخت پارکینگ پارکینگ خودرو ایده خوبی برای این سازه است. طرح های منحنی و چهارگوش و یا فانتزی مناسب منازل مسکونی هستند. این طرح ها به صورت ثابت یا متحرک در بخشی از حیاط اجرا می شوند. پارکینگ ماشین نباید مانع رفت و آمد ساکنین به داخل منزل بشود.

پوشش سقف پارکینگ خودرو در منازل

استحکام سازه بستگی به فریم اصلی و فونداسیون دارد اما نمی توان جنس پوشش سقف پارکینگ خودرو را نادیده گرفت. هرگز برای صرفه جویی در هزینه ها از پوشش های بی کیفیت استفاده نکنید.

سقف پارکینگ در محوطه باز حیاط بسیار آسیب پذیر است. تابش اشعه ماورا بنفش خورشید و تغییرات دمایی می تواند خیلی زود این سقف را فرسوده کند. یکبار هزینه کنید و متریال با کیفیت را برای پارکینگ اتومبیل منازل شخصی خریداری کنید. این سقف تا سالیان زیادی به کیفیت روز اول باقی می ماند.

ویژگیهای یک پارکینگ خوب:

طراحی و ساخت سازه پارکینگ با استفاده از تکنولوژی روز دنیا اعم از نورد کاری سرد سینوسی و یا برش با دستگاه پلاسما و حذف پایه های مزاحم در راستای تسهیل نمودن پارک خودرو در زیر سایبان باشد.

پوشش پارکینگ دارای انتقال حرارت پایین ، ایجاد سایه خنک و محافظت رنگ اتومبیل در برابر اشعه UV آفتاب ،دارای طول عمر بالا و ۱۰۰ درصد آب بندی باشد.

طراحی و اجرای سازه پارکینگ با ارتفاع بهینه ای باشد که بیشترین محافظت در برابر برف،باران و آفتاب صورت گیرد.

انجام طراحی و اجرای پارکینگ طبق معماری فضا و سلیقه کارفرما باشند.