سقف شیروانی در کرمان

سقف های شیبدار

سقف شیروانی (Gable Roof، Dutch Gable)، نامی است که بر سقف های شیبدار گذاشته شده است

سقف های شیبدار شیروانی به دلیل تنوع بسیار زیاد،نصب آسان،زمان پایین اجرا،پرت کم مصالح،وزن کم،سازگاری باشرایط اقلیمی برخی مناطق و ظاهری زیبا،در بسیاری از مناطق شهری و روستایی برای پوشش سقف ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از اصلی ترین اجزای ساختمان سقف آن می باشد که موجب هویت بخشی و زیبایی خانه می گردد. عوامل بسیاری مانند میزان باد، باران، برف، رطوبت، موقعیت جغرافیایی، گرما و سرما و نیز نوع کاربری ساختمان، وزن و دیگر مشخصات فنی ساختمان، عواملی هستند که می توانند در تعیین نوع سقف شیبدار ساختمان ها تاثیر گذار باشند.

سقف های شیبدار شیروانی در ایران به چندین روش اجرا می گردد و با توجه به نوع طرح معماری آنها باید زیرسازی سقف های شیبدار شیروانی یک طرفه، دوطرفه، چندطرفه و یا مخروطی به یک شیوه قابل اجرا نیست.

نوع ساختار سقف های شیبدار شیروانی بلکه نوع مصالح پوشش روی سقف ها نیز در روش زیر سازی آن تاثیر گذار خواهد بود و با این تفاصیر در اینجا روال کلی اجرای این نوع سقف ها را بررسی خواهیم نمود.

اجرای سقف های شیبدار در کرمان

هزینه ی اجرای سقف شیروانی

هزینه ی اجرای سقف شیروانی بسیار متنوع است و با توجه به مساحت بنای مورد نظر، متریال مورد استفاده در اجرای سقف و همچنین طراحی سازه و زوایای معین شده برای قسمت های مختلف آن، بررسی و محاسبه می گردد. آن چه در این میان از اهمیت ویژه برخوردار است، طراحی و اجرای سقف شیروانی توسط گروهی متخصص و حرفه ای می باشد که دارای تجربه ی کافی در این زمینه بوده و با استفاد ی بهینه از مواد و متریال متناسب با محیط، منجر به افزایش طول عمر سازه ی مورد نظر شوند و هزینه ی اجرای سقف شیروانی را به حداقل برسانند.

هزینه ی اجرای سقف شیروانی

نصاب سقف شیروانی

شرکت بام آذین آماده طراحی ساخت و نصاب شیروانی با متریال های مرغوب و جدید می باشد. اجرای کلیه خدمات شیروانی، نصب سقف شیروانی ساختمان ها در تمام مناطق کرمان و اطراف کرمان و شهرستان ها با متریال های داخلی و خارجی توسط بام آذین انجام می شود.

یک نصاب شیروانی فنی و خوب با به کار گیری مصالح مرغوب نه تنها میتواند ظاهر خانه ی شما را مدرن تر نماید بلکه در بعضی از طرح ها قادر است موجب ذخیره ی گرمایشی و سرمایش بیشتری هم شود تحت عنوان یک راه کاری کلی شما میتوانید با در لحاظ گرفتن یک نصاب شیروانی حرفه ای طول عمر کار خود را افزایش دهید.

نصاب سقف شیروانی